Hanačky v Mostě sahaly po bodu.

DHK Baník Most – DHK ZORA OLOMOUC 31:30 (19:15)

Průběh utkání: 0:1, 3:1, 4:3, 7:3, 8:4, 10:5, 12:6, 15:7, 17:11, 18:12, 19:15 – 22:16, 25:20, 27:22, 31:24, 31:25, 31:29, 31:30.

Rozhodčí: Šlezingr – Špunar           Diváci:  624               7 m hody:  3/3 – 8/7            Vyloučení: 4 –  5

DHK Baník Most: Řezáčová,  – Ogonovrska 9/3, Stříšková 6, Jestříbková 3, Píšová, Smetková, Artiševská 3, Manaková 1, Behenská 2, Kroftová, Poláková 1, Kuxová, Kostelná, Zachová 5, Somionka, Mikulášková.

Trenér: Vladimír Šuma

S tímto výkonem nemůže být nikdo z našeho týmu spokojen. Měli jsme fáze, kdy jsme vedli výrazným rozdílem, měli soupeře na lopatě, ale byla tam krátká fáze, kdy jsme udělali tři čtyři technické chyby, soupeř zjistil, že proti nám jde hrát a stáhl rozdíl na čtyři branky o poločase. Celkem dobrý jsme měli vstup do druhého poločasu, ale zase nás trápilo zakončení, vypracovávali jsme si šance, ale bohužel nekoncentrovanou střelbou jsme přišli o náskok a málem i o body. Nebyl jsem dnes s naším výkonem spokojen.“

DHK ZORA OLOMOUC: Polášková, Habermanová – Malinová 3/2, A. Kubálkovám, Kräuterová 1, Protivánková , Roupcová 1, Sovová 1, Horáková 1, Vasiljevová 7, Možišová 1, Machačová 4, Daňková 10/5,  K. Kubálková 2.

Trenérka Lucie FABÍKOVÁ

Dnes jsem na svůj tým pyšná, protože prokázal obrovskou mentální sílu. Přestože tam byl úsek, který jsme dali Mostu prakticky zadarmo, když jsme hráli naši hru, Most nebyl lepším týmem. Bohužel zase jsme jim darovali tu chvilku, kdy si vypracovali obrovský náskok. Ale vrátili jsme se do utkání s obrovským gólovým mankem a hráli vyrovnaný zápas, proto jsem na hráčky dnes obrovsky pyšná, jakou prokázaly mentální sílu a nevzdaly to.

Text + foto: Baník Most

AUTOR TEXTU: Václav DOBEŠ