Mladší dorostenky doma zvítězily proti Chebu

DHK Zora Olomouc  – FK Hvězda Cheb 43:20 (19:8)

Sestava a branky: Nedbalová L., Niklová A.- Hynková N. 3/1, Rodeková N. 8/3, Floriánová N. 1, Kubálková A. 9/2, Horáková S. 10, Ryšánková E. 2, Marešová P., Kräuterová T. 8, Hlaváčková K. 2

V sobotu 10. října jsme se utkali v domácí hale s nováčkem soutěže – s děvčaty z dalekého Chebu. V utkání jsme se chtěli soustředit především na náš výkon, získat zpět zdravé sebevědomí po minulé prohře v Písku. Od úvodního hvizdu se nám to dařilo velice dobře. Dokázali jsme se prosazovat především  první a druhou vlnou. Zpočátku to trošku drhlo v postupném útoku, avšak s přibývajícím časem se hra zlepšila. S obranou jsme mohli být spokojeni. Dokázali jsme chebské spojky dostat pod tlak a získat jednoduché míče. V poločase byl stav 19:8 pro naše děvčata.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v naší hře z první části. Holky dokázaly dodržovat dohodnuté pokyny a rozdíl skóre tudíž narostl až na konečný stav 43:20. Naše děvčata hrála s velkou chutí a nasazením po celé utkání. Pochvalu zaslouží všechna děvčata za předvedenou obranu, která byla velice slušná. V útoku se dařilo Simče Horákové a konečně se střelecky prosadila i Terka Kräuterová.

Všichni doufáme, že se co nejdříve ve zdraví budeme opět utkávat na hřištích a budeme moci dělat sport, který tak MILUJEME!!!

Trenéři: Kamil Zemánek, Vladan Táborský