Na Edenu dorostenky úspěšné nebyly

Mladší dorostenky DHC Slavia Praha – DHK Zora Olomouc 36:23 (16:12)

Sestava a branky: Klimešová N., Zemanová B. – Miklíková M. 1, Rumianová A. 3, Farkašová A. 1, Hodaňová K. 5, Růčková V. 1, Vážanová A. 3, Andrýsková T. 2, Piskořová T. 3, Feitová A. 3, Šmídová J. 1, Červeková N.

Do zápasu jsme naskočily dobře, v úvodu jsme dokonce vedly 3:1, když dvakrát z křídla zakončovala Rumianová a jednou ze střední vzdálenosti Piskořová. Prvních 20 minut jsme byly vyrovnaným soupeřem, poté se začala projevovat převaha domácích. Slávistky byly silnější, větší a na většině postů i rychlejší než my. Poločas skončil ještě přívětivým rozdílem na to, že jsme nakupily 12 technických chyb a neproměňovaly vyložené šance na brankovišti. Úvod druhého dějství se nám vůbec nevydařil, jako bychom kopírovaly předešlé utkání starších dorostenek. Po 45 minutách to bylo již o devět branek. Na hřišti se prostřídaly všechny hráčky, brankářky měly nelehkou úlohu a jejich výkon skončil pod 30 %. Za stoprocentní střelbu chceme pochválit A. Vážanovou a A. Feitovou. Příští víkend hrajeme v domácí hale v sobotu od 13 hod. se Slavií VŠ Plzeň, tak dojděte holky podpořit!