Také mladší mini-žačky za sebou mají velké SUPERFINÁLE letošní sezóny

Minulý víkend patřil v miniházené Superfinále, odehraném v Uničově na venkovním hřišti. Největším strašákem bylo počasí, protože předpověď zrovna dvakrát příznivá nebyla, ale nakonec se i přes drobné mrholení všechna utkání odehrála.  Na turnaji se potkala družstva z celé soutěže, kterými byla:

• Dvě družstva DHK Zora Olomouc

Hrálo se na dvě skupiny na dvou hřištích a naše holky podávaly krásné výkony! V pauzách mezi zápasy absolvovala družstva 3 disciplíny, a to ve skoku z místa, ve střelbě na cíl a v hodu 1kg medicinbalem, ve kterých se soutěžilo. Všechny děti si odnesly krásné medaile. Co ale děti asi zaujalo více, byl doprovodný program, kterým byla hasičská pěna.
Na všech dětech je vidět obrovský posun, a hlavně chtíč a zapálení, což nás jako trenérky moc těší! Chceme Vás ještě pozvat na naše následující turnaje. V pátek 24.5. odjíždíme na turnaj do Stupavy, kde se hraje podle odlišných pravidel, a minulý rok měl obrovský úspěch! Následně od 7.6.-9.6. jedeme na tradiční Litovelský MINI CUP, kam už se všichni moc těšíme!

Tímto chceme pochválit všechny naše holčičky za celou sezónu, a poděkovat všem rodičům za ochotu a případnou pomoc. Na další házené se těší, trenérky mladších mini